uczniowie

Zachęcamy do udziału w Przedmiotowych Konkursach Kuratoryjnych 2020/2021. Poniżej wkrótce znajdą się informacje o terminach ww. konkursów.

KLIKNIJ TUTAJ

Klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kartuzach

Klasa I KSP

  1. Falkowska Kaja
  2. Grzenkowicz Anna
  3. Jeliński Antoni
  4. Lewna Lilianna
  5. Miłosz Ignacy
  6. Rohde Lena
  7. Smentoch Jan
  8. Staroszczyk Marcelina
  9. Wandtke Michał
  10. Westfal Zuzanna
  11. Wilma Jakub
  12. Ziemann Augustyn

Klasa II KSP

  1. Andrejczyk Melania
  2. Jeremiasz Bir
  3. Dawid Bolduan
  4. Otylia Formella
  5. Jakub Gierszewski
  6. Henryk Patelczyk
  7. Liliana Patelczyk
  8. Maksymilian Plata
  9. Saara Siddique
  10. Magdalena Sołdek
  11. Adam Staniszewski
  12. Karolina Szulca
  13. Zuzanna Szwichtenberg
  14. Szymon Warszczuk

Kl. III KSP

  1. Bun Nazar
  2. Grzenkowicz Marta
  3. Konkol Olga
  4. Krauza Wiktoria
  5. Pipiórka Jakub
  6. Smentoch Maria
  7. Stępień Antoni
  8. Treder Zuzanna

Kl. IV KSP

  1. Daleka Zofia
  2. Dawidowska Maja
  3. Flisikowski Piotr
  4. Groth Maja
  5. Weronika Jakusiewicz
  6. Jelińska Dorota
  7. Markowska Anastazja
  8. Pawłowska Kornelia
  9. Zuzanna Piask
  10. Plata Rozalia
  11. Rybak Pascal
  12. Stachowiak Stanisław
  13. Staroszczyk Eryk
  14. Wierczyńska Milena
  15. Ziemann Dawid
  16. Ziemann Wiktoria

Kl. V KSP

  1. Piotr Grzenkowicz
  2. Franciszek Jeliński
  3. Paweł Kąkol
  4. Kierznikiewicz Igor
  5. Alexander Malanowski
  6. Jeremi Naumiuk
  7. Michał Pionk
  8. Alan Rychert
  9. Antoni Sikorski
  10. Dawid Szwonka
  11. Filip Szwonka
  12. Olaf Treder

Kl. VI a KSP

  1. Martyna Cierocka
  2. Weronika Cylke
  3. Czapiewska Aleksandra
  4. Formella Matylda
  5. Kobiela Zuzanna
  6. Król Szymon
  7. Markowska Antonina
  8. Miszk Maria
  9. Petk Teodor
  10. Smentoch Monika
  11. Smentoch Zofia
  12. Szulca Agata
  13. Warszczuk Michał
  14. Wojtiuk Maja
  15. Wyscoka Zofia
  16. Ziemann Luiza

Klasa VI b KSP

  1. Bliźniewski Maciej
  2. Bun Maksym
  3. Dawidowska Nikola
  4. Amelia Drewniak
  5. Droździk Katarzyna
  6. Konkol Nina
  7. Król Zofia
  8. Leszczyński Franciszek
  9. Ławicki Jakub
  10. Nowiński Tomasz
  11. Pipka Julia
  12. Plata Ksawery
  13. Skrzypkowski Paweł
  14. Wentk Marceli

Klasa VII KSP

  1. Tomasz Bekier
  2. Maksymilian Bolduan
  3. Dominika Czaplińska
  4. Antonina Czerwińska
  5. Julian Gołąbek
  6. Matylda Konkol
  7. Dominika Kowalkowska
  8. Dariusz Kuczkowski
  9. Agata Król
  10. Antoni Labuda
  11. Blanka Leszkiewicz
  12. Dominik Lewków
  13. Julia Lewków
  14. Natasza Lewna
  15. Lucjan Patelczyk
  16. Nadia Pazik
  17. Jan Pellowski
  18. Amelia Szmołda
  19. Maria Tarańczuk
  20. Rozalia Ziemann

Klasa VIII KSP

  1. Zofia Budźko
  2. Michał Cylke
  3. Antonina Golanko
  4. Filip Kąkol
  5. Eryk Klawikowski
  6. Anna Kocińska
  7. Zuzanna Kroplewska
  8. Agnieszka Ławicka
  9. Matylda Markowska
  10. Marta Muszyńska
  11. Helena Neubauer
  12. Antonina Patelczyk
  13. Julia Pawelczyk
  14. Antonina Plichta
  15. Aniela Spitulska
  16. Wiktor Szwonka
  17. Nikodem Treder
  18. Franciszek Węsiora
  19. Witold Wiecki
  20. Sara Ziemann