nasze sukcesy

 WYNIKI EGZAMINU 2020
j. polski matematyka
j. angielski  
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA 78,7 % stanina 9
(max 9)
81 %
stanina 9
(max 9)
77 %
stanina 8
(max 9)
gmina 60 %
(- 18,7)
45 %
(- 36)
47 %
(-30)
powiat 54,73 %
(-23,97)
45,04 %
(- 35,96)
48,05 %
(- 28,95)
województwo 58 %
(- 20,7)
45 %
(- 36)
54 %
(- 23)
kraj 59 %
(- 19,7)
46 %
(- 35)
54 %
(- 23)

Rok szkolny 2019/2020

Finaliści konkursu kuratoryjnego

  • Karolina Damer (j. polski)
  • Marcin Konkol (j. polski)
  • Lena Lisowska (j. polski)

Rok szkolny 2018/2019

Laureaci konkursu kuratoryjnego

  • Dawid Wierdak (biologia) – zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z części przyrodniczej
  • Paweł Kociński (matematyka) – zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z części matematycznej
  • Marta Szulca (matematyka) – zwolniona z egzaminu ósmoklasisty z części matematycznej

Finaliści konkursu kuratoryjnego

  • Magda Pryczkowska (fizyka)
  • Jakub Wysocki (fizyka)
  • Paweł Kociński (fizyka)

Rok szkolny 2017/2018

Finaliści konkursu kuratoryjnego

  • Olga Trawicka (j. polski, fizyka, matematyka)
  • Marta Szulca (matematyka)
  • Paweł Kociński (matematyka)

Rok szkolny 2016/2017

Laureat konkursu kuratoryjnego

  • Michał Żakieta (fizyka) – zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z części przyrodniczej

Finaliści konkursów kuratoryjnych

  • Maciej Cichosz (geografia)
  • Aleksandra Reglińska (biologia)
  • Julian Janicki (informatyka)

Rok szkolny 2014/2015

Laureatka konkursu kuratoryjnego

  • Aleksandra Reglińska (j. polski) – zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z części j. polskiego

Finalista konkursu kuratoryjnego

  • Benedykt Bela (fizyka)

Rok szkolny 2013/2014

Laureaci konkursów kuratoryjnych

  • Jan Klinkosz (fizyka, informatyka) – zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z części przyrodniczej
  • Robert Taube (informatyka)
  • Kamil Turko (informatyka)

Finaliści konkursów kuratoryjnych

  • Klaudia Potrykus (język angielski)
  • Martyna Knop (język polski)
  • Kamil Turko (matematyka)
  • Jan Klinkosz (matematyka)

Rok szkolny 2012/2013

Laureaci konkursów kuratoryjnych

  • Kamil Turko (informatyka)
  • Paweł Żakieta (fizyka) – zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno – przyrodniczej

Finaliści konkursów kuratoryjnych

  • Kamil Turko (geografia)
  • Kamil Turko (informatyka)
  • Robert Taube (informatyka)
  • Paweł Żakieta (fizyka)
  • Jan Klinkosz (fizyka)

Rok szkolny 2011/2012

Finalista konkursu kuratoryjnego

  • Jan Grzywacz (język angielski)